5.00 / 1 oy

Grumblies oyuncakları Türkiye'de nerede satılır?

Kiev'de görüp bayıldığım ve hediye olarak Türkiye'ye getirmek istediğim, ancak taşımak istemediğim için nasıl olsa Türkiye'de de vardır diye düşündüğüm Grumblies oyuncaklarını internet dahil hiçbir yerde bulamadım. Yurt dışından oyuncak getirme konusunda çok başarılı olan ithalatçılarımız bu oyuncağı nasıl atlamışlar çok şaşırdım doğrusu. Grumblies'in ne olduğunu bilmeyenler, youtube videolarına göz atabilirler. Kısaca anlatmak gerekirse birkaç (sanırım dört seçeneği var) farklı karakterler (gremlinlere benzeyen oyuncaklar) fırlatınca, vurunca, sallayınca ya da üzerlerindeki düğmeye basınca çok tatlı tepkiler veriyorlar ve inanılmaz bir şiddette titreyerek komik ve asabi sesler çıkartıyorlar karakterlerine göre. Amazon'da 8-10 dolar gibi ücretlere satılıyorlar ama Türkiye'de sanırım kimsede yok. Merak edenler araştırsınlar, hatta yurt dışından getirip bana satmak isteyen olursa da memnuniyet duyarım.

harun_emirhan

01.10.2019 22:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • sco
    25 Ekim 2021 10:26
    0

    merak edip google'dan baktım, gerçekten çok eğlenceli modelleri varmış :) Türkiye'de halen bu ürünleri satan bir yer görünmüyor ama amazon.com'dan vergisi ödenerek sipariş edilebilir muhtemelen.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Grumblies oyuncakları Türkiye'de nerede satılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.