5.00 / 1 oy

Samsung Smart Switch Nedir?

Samsung telefonumdaki uygulamalar arasında görünce önce acaba Smart Switch adında bir uygulama indirdim de ben mi hatırlamıyorum diye kendimi sorguladım, sonra uygulamayı açıp bir bakayım neymiş deyince de o kadar çok izin istedi ki virüs mü yedim diye bir an panik oldum. Sonra internetten araştırınca ne olduğunu da öğrenmiş oldum ve izinleri vererek henüz tam anlamıyla deneyememiş olsam da faydalı ve lazım olduğundan hayat kurtarabilecek uygulamalar listeme kendisini de eklemiş oldum.

Smart Switch uygulaması, Samsung'un geliştirdiği bir dosya aktarım uygulamasıymış. Örneğin yeni bir Samsung akıllı telefon aldınız ve eski telefonunuzdaki (Samsung, iphone hepsi olabilir) whatsapp vb dosyaları yeni telefonunuza transfer etmek istiyorsunuz. İşte bu transfer işleminde size dosyalarınızı aktarma imkanı sunan Samsung uygulaması Smart Switch oluyor. Yedekleme, güvenlik ve şifreleme gibi özelliklere de ayarlar menüsünden erişebiliyorsunuz. İster dosya göndermek, ister de dosya almak için bir parmak hareketi ile yukarı ya da aşağı çekerek dosyalarınızı telefonlar arasında transfer edebiliyorsunuz. Android, iPhone ve Windows işletim sistemli cihazlardan eski telefonunuzun işletim sistemini seçiyorsunuz ve transfer başlıyor.

Çok sık kullanılmasa da telefonda bulunması ve günü geldiğinde görevini yerine getirmesi için saklanması gereken bir uygulama.

xuleldar

12.08.2020 12:50

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Smart Switch Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.