5.00 / 1 oy

Ekran Koruyucudaki Hava Kabarcıkları Nasıl Çıkarılır?

Telefonuma Spigen Neoflex ekran koruyucusu aldım, takarken içinde iki adet hava kabarcığı kalmış ve birkaç gündür bu halde kullanıyorum. Ama elim de gözüm de sürekli olarak o hava kabarcıklarının olduğu yere takılıyor, artık bir şey okuyacağım zaman oraya denk gelmesin diye ekranı mecburen sürekli kaydırmaktan oldukça rahatsız olmaya başladım.

Telefonlardaki ekran koruyucularda takılma esnasında oluşan hava kabarcıklarını çıkartmanın kolay ve pratilk bir yolu varsa bilenler yazabilir mi, tırnaklayarak ittirsem ekran koruyucuda çizik olacak çünkü daha kötü olacak biliyorum.İğneyle patlatıp havasını alsam bu sefer de açılan delikten kaynaklı olarak o noktada bir ele ve göze takılma durumu olacak. Artık altındaki sıvı da iyice kuruduğu için kılıfı kaldırıp tekrar takabilmem de mümkün değil. Sizce ekran koruyucuyu tümden değiştirmeden bu hava kabarcığından kurtulabilir miyim?

Selda.Yamaç

11.01.2021 20:21

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 11 Ocak 2021 23:37
    7

    Tecrübeyle sabit olarak söylüyorum, hayır. Aynı markanın aynı modelinde (Spigen Neoflex) aynı hatayı yaptım ve ekran koruyucuyu takma esnasında nasıl olsa zamanla kendi çıkar diyerek oluşan içi sıvı dolu hava kabarcıklarını umursamadım. Kenara yakın olanlar zamanla düştü ama orta noktada olanlar haftalarca kaldı ve artık ben de rahatsız olduğum için ekran koruyucuyu tümden sökerek değiştirdim. Parmakla ya da tırnakla köşeye itmeye çalışmak zaten ekran koruyucuya yeterince zarar veriyor ve sonunda sinirden parçalayıp atıyorsunuz.

  • 17 Haziran 2022 17:40
    0

    kötü bir ürün alırsanız dünya kadar para verdiğiniz telefonunuzun dokunma hassasiyeti de ekran aydınlığı da çöp olur, iyi bir ürün alırsanız zaten hava kabarcıklarını çıkartabilmek için içinden itici bir aparat çıkıyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ekran Koruyucudaki Hava Kabarcıkları Nasıl Çıkarılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.