5.00 / 1 oy

Samsung Note 9 için ekran koruyucu tavsiyesi

Samsung Note 9 aldım ve çok severek kullanıyorum ancak ne kadar camı da gövdesi de kolay çizilmez sağlam materyaller kullanılarak yapılmış olsa da insanın yine içi gidiyor kullanırken, cebinizde telefonun yanında anahtar ya da bozuk para var mı diye kontrol etmek durumunda kalıyorsunuz sürekli :) Ben de kaliteli ve ince bir ekran koruyucu bakmaya karar verdim ama ekran koruyucu seçmek telefon seçmekten daha zormuş, inanılmaz sayıda çok seçenek var ve fiyatları da hiç de azımsanabilecek boyutlarda değiller. Samsung Note ailesinden benzeri boyutlarda bir cihaz kullanan ve tavsiye edebileceği bir ekran koruyucu olan varsa çok memnun olurum

zsentas

28.07.2019 17:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 29 Temmuz 2019 12:23
    12

    Kavisli ekranlara en iyi oturan ve çizilmesini engelleyen ürünler, şimdiye kadar tecrübe ettiğim kadarıyla hep Spigen markasının ürünleriydi. Siz de Spigen Samsung Galaxy Note 9 Kavisli Cam Ekran Koruyucu adıyla satılan ürünü kullanabilirsiniz. Bir de nano liquid ekran koruyucu adında bir ürünleri var ama çizilmeyi önleme konusunda maalesef başarısız.

    Telefon gövdesini koruyabilecek sağlam ve ince bir kılıf olarak da yine Spigen ürünlerini önerebilirim. kalın olsun ama sağlam olsun derseniz Spigen Tough Armor ürününü, ince olsun ama yine de sağlam olsun derseniz de renkli ya da şeffaf renk seçenekleri arasından Spigen Ultra Hybrid S ürünlerini tavsiye ederim. Hem tüm butonların da üzerleri kapalı olduğu için korumaya almış oluyor, hem de düğmelerin basım hassasiyetini çok güzel ayarlamışlar. Aynı zamanda telefonun arkasındaki destek çubuğu ile 45 derece açı ile masada görülebilecek sabir şekilde durabilmesini de sağlıyor. Kalem yeri de kalemin kolaylıkla girip çıkabileceği şekilde yapılmış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Note 9 için ekran koruyucu tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.