5.00 / 1 oy

Samsung Galaxy Desen Kilidi Nasıl Kırılır?

Evinizdeki eski Samsung Galaxy telefonunuzun desen şifresini hatırlamıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek deseni ve şifreyi kırabilirsiniz.

Uyarı: Bu işlem sonunda telefonunuzdaki tüm bilgiler silinecektir. Eğer telefonunuzun içinde yedeği alınmamış fotoğraf, telefon numarası, mesaj vb. içerikler var ise tümü silinecektir.

1. Telefonunuzu tam olarak şarj edin ve prizden çıkartın

2. Telefonunuzu kapatın

3. Hard reset işlemi uygulayacağız. Bunun için de kapalı olan telefonda ses açma tuşu + home tuşu + güç düğmesine aynı anda basılı tutun

4. Mavi bir android ekranı gelecek, sonrasında da Android Recovery menüsü altında bir menü açılacak. Bu seçenekler arasından Wipe data/factory reset seçeneğini seçin (güç düğmesine basaral seçim yapabilirsiniz). Sonrasında gelecek soruya da Yes seçeneğini seçin.

5. Fabrika ayarlarına geri dönme işlemi başlamış olacaktır. Tamamlandığında da Reboot System Now seçeneğini seçerek telefonu başlatabiliriz.

6. Telefon sıfırlanarak açılmış olacaktır. Telefonunuzun başlangıç ayarlarını yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz ve kendinize yeni bir güvenlik deseni belirleyebilirsiniz.

saferen

04.11.2020 10:45

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Galaxy Desen Kilidi Nasıl Kırılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.