5.00 / 1 oy

Sahte olduğu fark edilen parfüm nasıl iade edilir?

Siteyi zan altında bırakmak istemeden bu soruyu açıyorum, çünkü sitede satış yapan dükkanların çoğunlukla esnaf olarak nitelendirebileceğimiz çapta kobilerden oluştuğunu biliyorum. Bu firmalardan bazıları da maalesef kendine çok akıllı, kurnaz ya da uyanık geçinen dolandırıcılar barındırabildiği için maalesef internetten alışveriş konusunda insanların güvenlerini zedeleyerek insanların e-ticaretten korkmasına neden oluyorlar.

x bir e-ticaret sitesinden aldığım dior fahrenheit marka parfümü kasım indirimleri kapsamında normalde alabileceğim tutardan daha ucuza satın aldım, sipariş de elime ulaştı ve maalesef apaçık sahte bir parfüm. Kutusu ve şişesi oldukça başarılı ama yıllarca kullandığım parfüm olduğu için kokusunu benden daha iyi kimse bilemez, bu parfüm ise resmen zeytinyağı kokuyor. Durumu müşteri hizmetlerine anlatamadım, çünkü telefonla ulaşabilmek yoğunluk nedeniyle mümkün değil. Kargoyu da geri göndermedim çünkü firmanın bu şişe açılmış diyerek beni haklıyken haksız gösterebilme ihtimali var. Ama hakem heyetine başvurmak ve internetten şikayette bulunabilmek gibi haklarım olduğunu da iyi biliyorum. Sizce sahte olduğu anlaşılan parfümü nasıl iade edebilirim?

alperen

11.11.2020 18:05

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sahte olduğu fark edilen parfüm nasıl iade edilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.