5.00 / 1 oy

Sağlık ocakları hafta sonları çalışıyor mu?

Bu sorunun yanıtını bugün kendim öğrendiğim için buradan cevabıyla yazabilirim, hayır çalışmıyorlarmış. Aile sağlık merkezleri çalışıyor dedi bir arkadaşım ama telefonla onlara da ulaşamadığım için özel bir polikinliğe gitmek durumunda kaldım. Özel polikinlik de gece boyu ishal olan bünyem için idrardan ultrasona kadar her türlü testleri isteyerek bir anda binlik olmamı sağladı. üstelik test sonuçları çıksın da hekim ilaç yazsın diye beklerken test sonuçlarının da hafta içi çıkacağını öğrendim, ilaç sormaya hekime döndüm ki hekim de cumartesi olduğu için erken çıkmış. elde var bin liralık fatura ve bir gram şifa bulamadım. sorunun da dışında derdimi anlatasım varmış anlaşılan, insan artık parasıyla bile hizmet alamıyor resmen. pacman gibi polikinlik koridorlarını gezdim geldim resmen.

çelik

21.12.2019 15:09

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Aralık 2019 11:02
    0

    Sağlık ocakları hafta sonları, resmi tatillerde açık değildir. Bazı kaynaklarda aile sağlık merkezlerinin cumartesi çalıştığı bilgisi verilmiş fakat doğru değildir. Aile sağlık merkezleri de hafta içi çalışır. Yine aile hekimlerinin cumartesi çalışacağı nöbet konusu tartışılmıştı sonra gönüllü olanlar çalışsın denildi fakat şu an böyle bir huhus da mümkün değil, bilginize. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sağlık ocakları hafta sonları çalışıyor mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.