5.00 / 1 oy

Ev tipi kasalar güvenli mi?

Evde saklamaya değer bir şey olduğundan değil ama evden çıkarken yine de huzursuz oluyor insan, ne varsa bari kasada dursun da bile bile lases olmayalım diye düşünüyorum. Dolayısıyla bu arada ev tipi kasalara bakıyorum ama ev tipi kasaların ne kadar güvenli oldukları konusunda tereddütlerim olduğu için bu soruyu açmaya karar verdim.

Öncelikle 100 TL civarına satılan kasalardan zaten hiç bahsetmiyorum, sadece tuzak olarak ya da dikkat dağıtmak amacıyla bu kasaların kullanılabileceklerini düşünüyorum. Eve hırsız girerse zaten bu kasayı bulduğu anda koltuğunun altına alır götürür, hemen orada mı açar yoksa sabaha mı bırakır onu bilemem. En azından taşıması mümkün olmayan ya da bir yerlere monte edilmiş/gömülmüş bir kasa olması şart. 1000 TL civarına satılan 40-50 cm'lik anahtarlı kasalar aklıma yatar gibi ama o kadar çok kasa açmalı film izledikten sonra da açılamayacak kasa olmadığı fikri yerleşti herkeste. Açılsa bile evi kırıp dökeceğine bununla uğraşır hiç olmazsa zamandan kazanmış olurum diye düşünüyorum. Keşke bu kasaların sessiz alarm modu olsa da telefonla sahibine hemen açılınca bildirim gönderse çaktırmadan, böyle bir ürün olsa gerçekten işlevsel ve güvenli olabilirdi.

Ev ya da dükkan tipi güvenlik kasası kullanan ve güvenli olma durumları konusunda bilgi verebilecek kimse var mı burada?

freecavit

27.11.2020 07:09

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ev tipi kasalar güvenli mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.