5.00 / 1 oy

Sabah bahçe fırın mangal seti kullananlar tavsiye eder misiniz?

Guruss mangal kullanıyorum ve mangalımdan da genel ölçüde memnunum diyebilirim. Arada bir Weber'in yuvarlak barbekülerine de halen gözümün kaydığı oluyor ama Guruss'ta yapamayacağım bir şeyi yaptırabileceğini düşünmediğim için almıyorum. Barbekü/mangal olarak tüm ihtiyaçlarımı bu şekilde görebiliyor olsam da bir de fırın olsa pizza lahmacun falan yaparım diye düşünüyorum. İnternetteki taş fırınların kurulumları vb pek güven vermediği için hazır ürünlere bakarken Sabah isimli markanın yerli üretim olması muhtemel mangal&fırın bütünleşik ürününe denk geldim. Dediğim gibi mangal konusunda yeni bir ürüne ihtiyacım yok ama fırın fikri bu ara çok mantıklı geliyor. İnternetten yorumlara, tavsiyelere ve şikayetlere baktım ama kimse uzun bir inceleme yazmamış. Eksisini artısını deneyecek bir video da yok internette. 1.550 TL fiyatla ürünü n11'den görebilirsiniz, alıp da deneyecek ve yorum yapacak olan olursa görüşlerini buradan da paylaşabilirse sevinirim. Beni şimdilik almaktan uzak tutan şey hem ürün hakkında bir tanıtım videosu olmaması, hem de yağmurdan korumak için uygun örtü vb aksesuar eksikliği. Zaten Guruss'u Weber gibi bir marka karşısında tercih edilebilir yapan etmenler de bunlardı. Bir de markanın kurumsal duruşu sayesinde bir parçası bozulursa ya da kırılırsa yedek parçasını bulabileceğinize olan güveni. Sabah markası konusunda bilgisi olan varsa yine okumak isterim.

volkanoxfb

12.02.2020 12:31

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Eylül 2022 15:28
    0

    bahçeli evi olanlar için belki tercih edilebilir ama balkonda olacak işler değil bunlar bence, hele fransız balkonlu evlerde oturanlar falan hiç düşünmesinler bile

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sabah bahçe fırın mangal seti kullananlar tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.