5.00 / 1 oy

Playstation Store ininal Kart Sorunu ve Çözümü

Playstation Store'dan uzun bir süredir alışveriş yapmıyordum. Playstatio 4 var yıllardır ama alıp da kaç kere kullandın deseniz üzerindeki tozlardan size üzülen emoji yaparım. Oyun oynamaktan çok keyif alırım ama zaman olmayınca insan maalesef sevdiği şeylere zaman ayıramayabiliyor.

Mortal Kombat 11'i internette gördüm ve alıp hafta sonu evde oynayayım hazır işim yokken dedim ama ininal kartımla alışveriş yapmak istediğimde sürekli kart bilgileri yanlış hatası aldım ve sonra alışverişi visa kartı ile tamamlamak durumunda kaldım.

Henüz denememiş olsam da bir arkadaşım bu konu hakkında şöyle bir çözüm olduğunu söyledi. Akıllı telefon ile ininal uygulamasını açın ve visa sanal karta geç işlemini uygulayın. Problemin bu şekilde çözüldüğünü söyledi, önümüzdeki günlerde ben de tekrar PS Store'dan bu şekilde de oyun almayı deneyeceğim. Benden önce bu işlemi deneyip de işe yaradığını teyit etmek isteyen olursa bıu yazıyı erkenden paylaşmak istedim.

torehan

21.10.2020 09:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation Store ininal Kart Sorunu ve Çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.