5.00 / 1 oy

Playstation Store'dan herkese bedava 2 oyun

PlayStation Store, uzun süredir indirim yapmaması nedeniyle sertçe eleştiriliyordu ve çeşitli şikayetlere de konu olmuştu. Bu sürecin sonucu mudur bilinmez ama playstation plus üyesi olmayanlar da dahil olmak üzere tüm PS4 sahibi üyelerine iki adet ücretsiz oyun hediye etmişler:

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Journey

Oyunları ücretsiz olarak indirebilmeniz için store.playstation.com adresine girmeniz ya da oyun konsolunuz ile Store bölümünden bu oyunları ücretsiz olarak seçip indirmeniz yeterli. Oyunların isimlerini teker teker arama yapmanıza da gerek yok, oyunlar listesi altında Ücretsiz Oyunlar adında bir liste eklemişler, bu listeden oyunları görerek indirebilirsiniz. Bu arada oyunlar oynaması bedava (free to play) oyun olarak değil tamamen size ait olacak şekilde hediye ediliyor, bu yüzden bu kampanya sona ermeden indirmenizi tavsiye ediyorum.

Hasan81

16.04.2020 13:01

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 12 Eylül 2021 06:36
    7

    oyun oynayan kesimin bütçesi belli, xbox'ın sürümden kazanma politikasının başarısına halen ikna olmadan bu fiyatlarda oyun satmaya çalışmaya devam ederlerse yakında konsol da satamayacaklar.

    not: yurt dışı için kur farkından dolayı fiyatlar daha erişilebilir olabilir ama bizde oyunlar artık 600 tl seviyelerine gelmiş. nintendo da sony de bu fiyatlara çok geniş kitlelere satış yapamaz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation Store'dan herkese bedava 2 oyun

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.