5.00 / 1 oy

Playstation Store'da Wishlist'e eklediğim oyunları nereden bulabilirim?

Playstation Store değişen internet sitesi ile birlikte muhtemelen tek faydalı özelliğiydi diyebileceğim wishlist (istek listesi) özelliğini kaldırmış, ben fiyat düşüşü olursa satın alırım diye takip ettiğim tüm oyunları bu listeye ekliyordum ve oldukça da verimli olarak kullanıyordum. Wishlist'in kalkması en azından benim için iki majör problem ortaya çıkarmış oldu. Birincisi takip ettiğim oyunlarda fiyat düşüşü olup olmadığını takip etmek için binlerce oyun arasında teker teker tüm sayfaları gezmek zorunda kaldım (sonradan bu problemi iki farklı şekilde çözdüm), ikincisi ise önceden wishlist'e eklediğim tüm oyunları kaybettim. Fiyat düşüşü olursa satın alırım dediğim oyunlar ve farklı sürümleri derken belki 40-50 oyunluk bir listeden sadece aklımda kalanları kurtarmayı başardım.

Önceden wishlist özelliği aktifken listeye eklemiş olduğum bu oyunları playstation store'dan bulabileceğim bir yer varsa lütfen link atabilir misiniz?

Not: Wishlist özelliği yerine önce tarayıcıda bookmark yapma özelliğini kullanmayı denedim, her sabah kalkınca bir bookmark klasörü içindeki tüm link'leri tek seferde açarak fiyat düşüşü olan oyun var mı diye takip ediyordum. Sonra daha da mantıklı bir çözüm buldum ve psdeals.net internet sitesi içindeki watch list ve wish list özelliklerini kullanmaya başladım. Böylece fiyat düşüşü olan oyunlar olursa bana direk mail geliyor ve böylece teker teker her gün onlarca linki açmak durumunda da kalmamış oluyorum. Ama ps store wishlist'te eklediğim oyunları da maalesef kaybetmiş oldum..

playstation games wishlist

pakturk

04.01.2021 00:02

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation Store'da Wishlist'e eklediğim oyunları nereden bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.