5.00 / 1 oy

PS4 Red Dead Redemption 2 Türkçe Altyazı Nasıl Ayarlanır?

Red Dead Redemption 2 oyununa uzun zamandır başlayıp başlayıp ingilizce olduğu için senaryoyu anlamayacağım korkusuyla yarım bırakıyorum. Önce oyunun Türkçe yaması çıkacak dediler ama aylar yıllar geçti, halen ortada Türkçe yama falan yok. Derken forumlarda Türkçe altyazı geliyor yazıları okudum ama olsa şimdiye kadar o da olurdu diyorum artık.

Red Dead Redemption 2 için Türkçe bir altyazı hazırlandı da benim mi haberim yok diye sormak için bu soruyu ekliyorum. Playstation 4 ile oynuyorum ve oyunun altyazı ayarları içinde herhangi bir yerde Türkçe dil seçeneği de göremiyorum. Belki üretici firma oyun çevirilerini ücretli paket olarak yayınlamıştır diye PS Store'a da bakıyorum ama Türkçe gibi bir eklenti de söz konusu değil. Adamlar sadece Türkiye'de bile belki binlerce oyun sattılar, bir çeviriyi bize çok mu gördüler yani? Hadi onlar yapmıyor diyelim, biz de mi kendi çevirimizi yapıp oyuna ekleyemedik?

pakturk

26.10.2020 21:54

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PS4 Red Dead Redemption 2 Türkçe Altyazı Nasıl Ayarlanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.