5.00 / 1 oy

God of War Ragnarok Playstation 4'te Oynanabilecek mi?

God of War serisi insanlara sahip olmadıkları bir oyun konsolunu satın aldırabilecek kadar mükemmel bir oyun, serinin her oyunu öyleydi. Bildiğim kadarıyla da God of War serisi Playstation için exclusive olarak üretilen bir oyun. PC'de hiç olmadı ve muhtemelen de olmayacak. İnsanlara Playstation 4'ü satın aldıran etmenlerden biri de mevcut God of War oyunuydu.

Ne yalan söyleyeyim, Playstation 5 daha duyurulmadan yeni bir GTA ve God of War olmadan PS4'ü olan kimse PS5 almaz diyordum. GTA 6 konusunda haklı çıkmadıysam da God of War: Ragnarok konusunda haklı çıktım ve son oyunu bitirdiğimden beri çıkmasını en çok beklediğim oyun da duyurulmuş oldu. Henüz resmi bir açıklama görmediysem de God of War: Ragnarok'un PS4 ve PS4 Pro'da oynanabileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Yine de benden önce resmi bir açıklama gören olursa ve God of War: Ragnarok'un PS4'te oynanıp oynanamayacağını paylaşan olura diye soru açıyorum. PS5 almak için sahibi olduğum PS4 Pro'yu satmakla uğraşır mıyım bilmiyorum ama oynayamadığım bir oyun olmadığı sürece almayacağım için pek olumlu bir haber beklemiyorum.

gumanji

20.09.2020 02:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
God of War Ragnarok Playstation 4'te Oynanabilecek mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.