5.00 / 1 oy

Playstation 4 ile Philips Hue Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Sabah açtığım soruda (bkz: Xiaomi Mi Box S ile Philips Hue Entegrasyonu Nasıl Yapılır?) film izlerken sync box cihazını satın almamak için tv box kullanabilir miyiz diye sormuştum. Geçen saatlerde araştırma yaparken aklıma daha da keyifli olabilecek bir fikir geldi ve bu fikir bugüne kadar nasıl aklıma gelmedi buna şaşıyorum.. Evde çok kullanmasam da nadiren açıp 1-2 saat oynadığım bir PS4 var. PS5 çıkınca belki bu cihazı elden çıkartıp PS5'e de bakarım ama önce fiyatlarının düşmesi gerek. Konuyu dağıtmadan aklıma gelen mükemmel fikir ise oyun oynarken oyun ambiyansını odaya aydınlatma ile vermek için Philips Hue ampullerini, Hue Play'i ve şerit ledlerini kullanmak. Bu arada Philips Hue aydınlatma cihazlarını henüz almadım ama muhtemelen bu hafta sipariş vererek bir odayı sinema odasına çevireceğim. Hazır böyle bir para harcamışken bu odada oyun ambiyansını da Philips Hue ile bu odaya yansıtabilir miyim bunu öğrenmek istiyorum.

Mesela Fifa'da maç yaparken odanın yemyeşil olması ya da NBA 2K serisinde sahanın renklerinin odaya da yansıması çok efsane olurdu. Hatta su altı görevleri olan oyunlarda odayı masmavi renge boyamak da çok keyifli bir deneyim olur :) Playstation 4 ile Philips Hue'yu birbiri ile haberleştirebilmek için bu sefer muhtemelen Sync Box almak zorunda kalırım diye tahmin ediyorum ama böyle bir oyun deneyimi yaşayabilmek için bu masrafa girmeye ikna olabilirim. Sitedeki oyuncu arkadaşlara sormak için bu konuyu açıyorum, Playstation ya da XBox ile Philips Hue entegrasyonu nasıl yapılır? 

sacit

20.11.2020 14:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation 4 ile Philips Hue Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.