5.00 / 1 oy

Playstation 4 Elektrik Kesintisi Sonrası Açılmıyor

Dün akşam playstation 4 ile oyun oynarken elektrik gitmişti, 1 saat bekledim ve hala elektrikler gelmediği için de yatıp uyudum. sabah kalktığımda ise playstation 4 hiç açılmıyordu. Fişten çıkartıp uzun süre beklettim, sonra tekrar takarak düğmesine tüm kombinasyonlarda bastım (kısa, uzun, birkaç kere arka arkaya vb) ama ışığı bile yanmıyor.

Konsolu teknik servise vermek istemiyorum, birincisi zaten garantisi bitti. Nasıl bir masraf çıkartırlar insaflarına kalmış. İkincisi ise en az bir ay bekleteceklerini adım gibi biliyorum. Problem, güç ışığının hiç yanmıyor olmasından yola çıkarak güç kaynağından kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum ama oyun konsollarında da mantık bilgisayar kasalarındaki gibi midir emin değilim. Ya internetten playstation 4 için power supply siparişi vereceğim ve kendim değiştirip sonrasında açılıp açılmayacağına bakacağım, ya da kuzu kuzu teknik servise bırakıp işlerini zamanında yapmalarını ve insaflı bir fatura kesmelerini umacağım. Sizce hangi senaryoyu izlemeliyim ya da problemin daha basit bir çözümü olabilir mi?

pakturk

11.10.2020 12:54

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation 4 Elektrik Kesintisi Sonrası Açılmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.