5.00 / 1 oy

OfferUp Letgo'yu Satın Aldı

OfferUp, 2011 yılında kurulmuş ve bugün itibariyle Amerika'da 90 milyonun üzerindeki indirme sayısıyla en popüler ikinci el alıiveriş platformu. Bizdeki en poüler olarak bilinen letgo uygulamasının ABD'deki rakibi OfferUp firmasıydı ama bizde pek bilinmiyordu.

Bu sabah yapılan bir açıklama ile OfferUp'ın en büyük rakibi olan Letgo'yu 120 milyon dolar karşılığında satın alarak bünyesine kattığı açıklaması yapıldı. Letgo ne zaman kapanır ya da OfferUp Türkiye'de ne zaman etkin olarak çalışmaya başlar sorularının yanıtlarını ise zaman gösterecek.

Bana sorarsanız letgo'ya asla tam olarak alışabilen birisi değildim. Çok eşyasını letgo'ya yüklemiş ve bir kısmını zor bela satabilmiş birisi olarak düzgün çalışmayan arama özelliğinden ve ölücü teklifi veren hitabet bilmez ergenlerin mesajlarından oldukça rahatsızdım. OfferUp uygulamasının bu gibi kronik problemlere çözüm üreterek daha verimli bir 2. el satış platformu olmasını umuyorum

freecavit

01.09.2020 10:02

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
OfferUp Letgo'yu Satın Aldı

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.