5.00 / 1 oy

Letgo'da kullanıcı aramak ve ilanlarını bulmak

Bir arkadaşıma hediye ettiğim bazı eşyaların teker teker ortadan kaybolduğunu gözlemliyorum ve açıkçası hediye ettiğim (satsam ben de satardım ama ihtiyacı olduğu için dışarıda satmak yerine kendisine para almadan hediye etmeyi tercih ettim) eşyaları letgo'dan satmakta olduğundan şüpheleniyorum. Satarsa satar sana ne derseniz kendinizi benim yerime koyun, binlerce liralık eşyayı kullanmak isteyip de satan bir arkadaşınız olsa ne hissedersiniz?

Letgo'da bir hesabı olduğunu biliyorum, daha önce birkaç kere satış yaptığından ve alıcıların da çok ölücü olduğundan bahsetmişti. Ama google'dan letgo ile arkadaşımın adı soyadı anahtar kelimelerini kullanarak yaptığım arama sonuçlarında çok alakasız sonuçlar çıkıyor. Acaba başka bir isimle satış yapıyor olabilir mi diye düşündüm ve sonra google'dan kendi letgo hesabımı aradım ama onu da bulamadım.

Letgo uygulaması ya da internet sitesinde bir kullanıcı profilini ve ilanlarını bulmak için özel bir alan var mı? Yoksa arama motorlarından letgo'da satış yapmakta olan kişiler için isim ve soyad kullanarak nasıl arama yaparsam letgo profilini bulabilirim?

tatatataam

21.01.2021 14:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Letgo'da kullanıcı aramak ve ilanlarını bulmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.