5.00 / 1 oy

Netflix'te Son İzlenenler Nasıl Silinir?

Başlayıp sarmadığı için yarım bıraktığım o kadar çok dizi ve film var ki, Netflix'in izlemeye devam et dediği şeylerin çoğu benim için izlenmemesi gereken filmler ve diziler noktasında. TV'den izleme geçmişimi temizleyebileceğim ayarları bulamadım ama Netflix'e inernet sitesinden giriş yaptıktan sonra Hesap bölümü altında İzleme etkinliği sayfasına girince Netflic izleme geçmişinizi görebiliyorsunuz. Buradaki istediğiniz filmleri ve dizileri de "izleme geçmişinde gizle" diyerek Netflix tarafından sürekli olarak izlemeye devam et bölümü altında gösterilmemiş oluyor. Dizilerin tek bir bölümü için bu işlemi yaptığınızda diğer bölümleri de beraberinde silmek için seçenek sunuyor.

Eğer benim gibi tüm geçmişinizi sıfırlamak isterseniz de sayfanın en altındaki tümünü gizle butonuna basabilir ve netflix geçmişinizi temizlemenin hafifliğini yaşayabilirsiniz.

ilkercan

05.08.2020 02:02

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'te Son İzlenenler Nasıl Silinir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.