5.00 / 1 oy

Samsung TV'ye Nasıl Stremio Uygulamasını Kurabilirim?

Samsung TV kullanıcısı olarak buradan kaç soru eklediğimi artık ben de bilmiyorum ama Android işletim sistemi çalıştıran Sony gibi bir televizyon almadığıma da çok pişman oldum. Bilmeyenler için kısaca aydınlatma metni yazayım, Stremio adında bir uygulama var ve aklınıza gelebilecek tüm film ve dizileri bu uygulama sayesinde izleyebiliyorsunuz. Ama bu uygulama Android işletim sistemlerinde çalıştığı için Tizen işletim sistemine sahip Samsung TV'lerde bildiğim kadarıyla eklenemiyor, en azından ben başaramadım.

Bana sonunda android tv box aldıracaksınız, sitede o kadar çok tv box incelemesi gördüm ki 500 TL de ona verip salona bir kumanda daha ekleyeceğiz bu gidişle. Bu arada Xiaomi Mi Box S almayı planlıyorum ama Stremio uygulamasını Xiaomi Mi Box S'e kurabiliyorumdur umarım. Yazılardan anlayabildiğim kadarıyla Xiaomi Mi Box S'lerde Google Play olduuğu için istediğimiz tüm android uygulamalarını ve hatta apk'larını kurabiliyormuşuz. Eğer yanlış anlıyorsam da lütfen bilgi verin de bir de ona boşu boşuna para vermeyeyim..

sacit

21.10.2020 04:38

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung TV'ye Nasıl Stremio Uygulamasını Kurabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.