5.00 / 1 oy

Netflix Filmleri Nasıl Download Edilebilir?

Netflix üyesiyim ve Netflix içeriklerini de akıllı televizyondan izliyorum. Önümüzdeki hafta sonunda internet olmayan bir yere gideceğim ve muhtemelen de yapacak bir şey bulamayaraj çok sıkılacağım için yanımda film götürmek istiyorum. Altyazıları ile birlikte filmleri orijinal seslendirmeleri ile indirmek ve bilgisayarımdan ya da telefonumdan izleyebilmek istiyorum.

Netflix'in böyle bir indir sonra izle özelliği olduğundan emin değilim. Torrent tarzı platformları kullanmayı bilmiyorum, internette film izleme sitelerinden de film indirmeyi beceremedim. Eğer Netflix'in yasal olarak filmleri indirmeye izin veren bir özelliği varsa bu özelliği nasıl kullanabileceğimi ve sonra izleyebileceğim şekilde bilgisayarıma kaydedebileceğim konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum. Eğer görüntü kalitesi seçimi yapabiliyorsam en yüksek kalitede kaydetmek isterim. İnternet bağlantım hızlı, bilgisayarımda da fazlaca depolama alanı mevcut.

sedakspgl

14.09.2020 12:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix Filmleri Nasıl Download Edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.