5.00 / 1 oy

n11 canlı yayın alışveriş linki ve tarihleri

n11, Çin gibi uzakdoğu ülkelerinde oldukça popüler olan canlı yayın alışverişlerini kendi platformu üzerinden de başlattı ve her çarşamba günü saat 21.00'de canliyayin.n11.com adresinden online olarak yapıyor. Bu bağlantılarda ürün tanıtımlarını fenomenler yapıyorlar ve anlık kampanyalar düzenlenerek kullanıcılara anlık olarak sınırlı sayıda kuponlar tanımlayarak sepete ekleme özelliği sunuyorlar.

Bana sorarsanız Amazon'un da katılımıyla Türkiye'de e-ticaret dünyasında yeniden rekabet kızıştı ve tüm sanal mağaza siteleri daha yaratıcı kampanyalarla ve sunumlarla kendilerini tüketiciler gözünde farklı kılmaya çalışıyorlar. Daha önce hiç katılmadıysanız bu akşam saat 21.00'de n11 canlı yayın özelliğini bir denemenizi tavsiye ederim. Bence herhangi bir e-ticaret sitesinin fanı olup sürekli oradan alışveriş yapmak yerine dönemsel fırsatları takip ederek tüm güvendiğiniz platformlardan uygun fiyatlara inen ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz.

nilayyy

30.09.2020 09:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
n11 canlı yayın alışveriş linki ve tarihleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.