5.00 / 1 oy

Meyve Suları Çürük Meyvelerden Mi Yapılıyor?

Hayatımıza tiktok girdi de artık satın aldığımız sütlerin içinde önceden banyo yapıldığını ve çürük meyvelerden de meyve suyu yapıldığını öğrenmiş olduk. Bilmeyenler için internette çürük elmalardan hazırlanan meyve suyu araması yapabilirsiniz, römork gibi bir kasaya yüklenmiş çürük ve küflenmiş elmaların meyve suyu olmak üzere bizleri beklediği videoyu izlemenizi öneririm.

Reklamlara bakınca amcaların teyzelerin koparıp yiyemedikleri meyvelerle hazırlanan tamamen doğal ve katkısız meyve suları içtiğimiz algısı yaratılıyor ama maalesef meyve suyu sektörünün gerçeğini yakından görmüş olduk. Manavdaki gibi kusursuz meyvelerle meyve suyu yapılmadığını biliyordum ama şeklen bozuk ya da biraz deforme olmuş meyvelerin manavda satılmaları mümkün olmadığı için toptan olarak meyve suları üreticilerine toptan olarak satıldığını düşünüyordum. Dokunmak bile istemeyeceğiniz kadar iğrenç haldeki meyvelerin üzerine katkı maddeleri de ekleyerek bizlere pazalamaları neresinden bakarsanız bakın tüketiciyi salak yerine koymaktır.

Kendi meyve suyumu evde kendim hazırlamaya karar vermiş oldum bu video sayesinde, istediğiniz kadar reklam yapın ve ürünlerinizin doğal olduğunu reklamlarda anlatmaya devam edin, ben göreceğimi gördüm artık. Tüm tüketicilere de benzer bir bilinçlenme çağrısı yapmak istediğim için de bu soruyu açtım.

oznurmavi

15.11.2020 02:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Meyve Suları Çürük Meyvelerden Mi Yapılıyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.