5.00 / 1 oy

Malatya Pazarı Murat Palancı Zerdeçal Karışımı Kapak Sorunu

Bir süredir aktar arkadaşımdan alıp severek kullandığım ve burada da övdüğüm yararlı ve sağlıklı olan “Malatya Pazarı Murat Palancı Zerdeçal Karışımı” için ne yazık ki şimdi bir eleştiri yazmak zorunda hissediyorum kendimi. Konu aslınd üründe değil de ürününün koruyucu kapağını üreten firmada sanırım çünkü 2 seferdir online olarak verdiğim siparişlerde koruyucu bant kısım buruşuk, kırışık ve yapışkanı azalmış ya da koruyucu bant yerinden çıkarak üst kapağa doğru geçmiş geliyor. 

Belki içindeki zerdeçal karışımı hala tazedir, ya da faydasını kaybetmemiştir fakat baharatların hava ile temas ettikten sonra ömürlerinin azaldığını ve tazeliklerini kaybettiğini bildiğim için aklıma soru işaretinin takılmasını engelleyemiyorum ne yazık ki. Belki buradan sesimi duyurabilirim de ürünlerinin kapaklarını yaptırdıkları firma ile sorunu çözebilirler. Böylelikle müşteriler ve tüketiciler olarak biz de içimiz rahat bir şekilde ürünlerini tüketebiliriz. 

Not: Zerdeçal karışımının faydasını ve kullanım alanlarından bahsettiğim yazıya buradan Malatya Pazarı Murat Palancı Zerdeçal Karışımı içindekiler ulaşabilirsiniz. 

esenmell

04.01.2021 18:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Malatya Pazarı Murat Palancı Zerdeçal Karışımı Kapak Sorunu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.