5.00 / 1 oy

Kreş seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Her mahallede yan yana 5 tane kreş açılmış durumda, her birisi de nasıl kurumsal bir kreş olduğundan giriyor, çocuklara nasıl vizyoner bir eğitim vereceğinden çıkıyor. hazır sezon açılmamışken sizlerden görüşlerinizi almak istiyorum, kreş seçerken hangi kriterleri dikkate almak gerekir ya da kötü bir kreşi nasıl anlayabiliriz?

papatya01

23.06.2019 16:28

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 26 Temmuz 2019 01:00
  6

  Eğitmenlerle tanışmak, sohbet etmek ve çocuklara birey olarak bakış açıları ile verdikleri değerler bazında tespitler çıkartılması gerektiğini düşünüyorum. İşletmeciler çocuklara zaten müşteri gözüyle baktıkları için satış aşamasında şöyle iyiyiz böyle derslerimiz var demeleri bana hiç inandırıcı gelmiyor, zaten çocukların da idarecileri ve işletmecileri pek gördükleri olmuyor, bütün günleri eğitmenlerle geçtiği için en önemlisi eğitmenler.

 • 31 Mart 2022 17:44
  3

  bir arkadaşın ya da akrabanın referansı bu gibi seçimlerde en güvenilir kaykak oluyor. bir sıkıntı yaşandı ise zaten kreşin yönetiminden ya da reklamlarından bunu öğrenmeniz mümkün değil, sosyal medya (instagram, facebook vb) sadece o kreşi daha da aktif ve özenli göstermek için kullanılan online araçlar. ama olumsuzluklar ancak iletişim kurabileceğiniz mevcut ya da eski veliler sayesinde öğrenilebilir

 • 11 Aralık 2021 08:24

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kreş seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.