5.00 / 1 oy

Rüyada Lades Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lades kemiği görmek, genellikle bir hatanın içine düşüldüğü şeklinde yorumlanır. Bir otobanda ters yöne gider gibi bir iş ile ilgili yapmakta olduğunuz işlerin aslında bu işin faydasına değil zararına olduğu, bir yatırımın size fayda değil zarar getireceği ya da yeni bir ortağın size huzur değil mutsuzluk getireceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada tavuktan lades kemiğini çıkartmak, hatalı bir kararın verilmek üzere olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada kendi kendine lades kemiğini kırmak, inatçılık gibi bir sebepten dolayı etrafındaki kişilerin görüşlerini ve uyarılarını dinlemeden kişinin kendi kendini olumsuz sonuçlara yol açacak olayların içerisine iteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada lades kemiği yemek, rüya sahibinin bir arkadaşı tarafından aldatılacağı (iş arkadaşı, duygusal bir arkadaşlık ya da menfaat birlikteliği) ve zarara uğratılacağı şeklinde yorumlanır.

 Bkz: Rüyada Lades Tutuşmak Ne Anlama Gelir?

Lades kemiği, tavuklarda (ve kanatlılarda) iki kanat arasında ve köprücük kemiğiin birleşim yerinde olan V şeklindeki kemiklere verilen isimdir.

mechule

06.06.2020 11:55

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rüyada Lades Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.