5.00 / 1 oy

Kliktag uygulaması nedir ve nasıl kullanılır?

Kliktag uygulaması, son zamanlarda en sık kullandığım ve tüm uygulamalarım arasında açık ara en sevdiğim uygulama. İşlevi şu: bir ürünün barkodunu taratıyorsunuz ve size ürünün içinde yazan (ve yazmayan) tüm zararlı içerikleri yazıyor ve olası kişisel zararlara karşı da uyarıyor.

kliktag

Son 2 yıldır düzenli olarak kullandığım bir uygulama ve ilk zamanlarda ürün bilgileri oldukça sınırlıyken bugün hemen her ürünü taratarak hakkında bilgi almanız mümkün. Önceki taramalardan oluşturulmuş hazır gıda ürünü bilgilerini de kullanabiliyorsunuz.

kliktag nedir

Bilinçli bir tüketici olarak yemek hazırlarken kullandığınız ürünlerin barkodları ile bir deneyin derim. Bir sonraki aşama da alışveriş yaparken elinizde telefonla tüm alacağınız ürünleri teker teker taratmak ve yıllardır kullandığınız bir çok ürünü hayal kırıklığı yaşayarak bırakmak oluyor. Sağlıklı diye satılan ne ürünlerin içinde ne maddeler varmış kurun da kendiniz görün.

mariadolores

13.03.2020 20:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kliktag uygulaması nedir ve nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.