5.00 / 1 oy

TRT Arşivi Artık Cebinizde: TRT Dinle Uygulaması

An itibariyle Spotify'dan beri yaşadğım en büyük aydınlanmayı yalıyorum. TRT, TRT Arşiv'den beri en mükemmel dijital platformunu kurmuş ve akıllı telefon uygulması olarak da TRT Dinle adında bir uygulama olarak herkese ücretsiz olarak sunulmuş. Ben Android telefonuma kurdum ama ios telefonlar için de uygulama vardır diye tahmin ediyorum.

Uygulamayı ilk açtığınızda kayıt olduktan sonra neler sevdiğinizi işaretlediğiniz aşağıdaki gibi bir ekran sizi karşılıyor.

trt dinle uygulaması

Evet, tüm bu kategorilerde gördüğünüz içerikler TRT Arşiv tarafından paylaşıma sunulmuş. Geçen gün bir yazarın paylaştığı Storytel'de Podacto Kulak Tiyatrosu Eserleri arşivi bunun yanında iğne ucu gibi kalıyor, burada yıllarca yayın yapmış TRT'nin arşivinden bahsediyorum.

Sesli kitaplar, aklınıza gelebilecek her türde yerli ve yabancu müzik, sesli tiyatro eserleri, televizyon programları, soundtrack'ler.. Bu uygulama Spotify ya da Storytel gibi uygulamaların rakibi değil ama içerik büyüklüğü ile Türkçe olarak paylaşılmış en büyük arşiv olabilir. Mutlaka indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

beyazok

18.09.2020 02:21

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 10 Nisan 2022 22:12
    0

    ilk çıktığı zaman bu uygulamayı ben de büyük bir heyecanla kurdum ama gel zaman git zaman bir türlü etraflıca kullanmadım ve sonunda silinip gitti, halen uygulama markette varsa geniş zamanda oturup incelemek istiyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
TRT Arşivi Artık Cebinizde: TRT Dinle Uygulaması

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.