5.00 / 1 oy

İş yerine götürülebilecek yemek tavsiyesi

İş yerinde dışarıdan yemek yiyenlerdenseniz ve hem masraf olarak hem de ne şartlarda hazırlandığını bilmediğiniz yemeklerin midenizi bozmasından şikayetçiyseniz siz de artık iş yerinize evden yemek götürmeyi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Hazırlaması kolay ve daha da önemlisi yemesi kolay (sandviç gibi) tarifleri uygulamaya çalışıyorum. Aklıma geldikçe buraya basit tarifler girmeye çalışacağım. Benzer şekilde her türlü yemek önerisini sizlerden de beklerim.

Öneriler:

- Tam buğday ekmeğine tavuklu sandviç

- Lavaşın içerisine tulum peynirli sandviç

- Sandviç ya da salata içinde somon balığı (balığı akşamdan hazırlamak gerek)

- En kötüsü ekmek arası aklınıza ne gelirse (dışarıdaki en sağlıklı geçinen yemekten daha temiz olduğuna kalıbımı basarım)

 

kerem27

11.09.2019 16:19

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 23 Ekim 2020 12:13
  4

  sandviç ekmeği içerisine tulum peyniri, çeri domates ve salatalık. içinde peynir olduğu için günlerce bekletmemeniz yerinde olur ama sabah hazırladığınız sandviçi de öğlene keyifle yiyebilirsiniz. hazırlaması kolay, yemesi pratik ve doyurucu

 • 15 Eylül 2021 10:41
  4

  Nuar gibi etleri fırında pişirip dolaba alın ve sandviçler için ince dilimler halinde kesin. sabah işe ya da okula giderken birkaç dilim alarak tercih ettiğiniz ekmeğin içerisine koyun ve yağ oranı düşük, doyurucu ve protein açısından zengin bir öğününüz olsun.

  bkz: Nuar Nedir ve Nasıl Pişirilir?

  bkz: Kontrnuar Nedir ve Nasıl Pişirilir?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İş yerine götürülebilecek yemek tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.