5.00 / 1 oy

iqos 2.4 ile 2.4 plus arasındaki fark nedir?

iqos 3 çıkmış ama çok pahalı. Kıbrıs'a giden bir arkadaşımdan bir adet iqos 2.4 sipariş etmek istiyorum ama iqos 2.4 plus mı istesem, aralarında ne fark vardır internette hiçbir bilgi bulamadım. Ayrıca güncel iqos fiyatlarını takip edebileceğim bir internet sitesi var mı? Bir diğer sorum da elektronik sigara kullanımının yasaklanmasının iqos'a etkisinin olup olmadığı, iqos marka sigaralar elektronik sigara sınıfına girmiyor diye düşünüyorum ama elektronik sigara değilse nedir onun da cevabını veremediğim için cevaplarınızla aydınlanmayı umuyorum, teşekkür ederim.

ibrahim

25.11.2019 11:22

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 27 Eylül 2021 08:33
    2

    bu aletler ilk çıktıklarında sigaranın yerini alması ve geleceğin daha az zararlı sigaraları olması bekleniyordu. ama önce yasaklandığı haberini gördüm, sonra yurt dışında da çok fazla talep olmadığını fark ettim. sigara içen insanlar neden daha az zararlı olan ve su buharı yoluyla katran bırakmadan sigara ihtiyaçlarını gideren bir ürünü benimsememişler çok enteresan

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
iqos 2.4 ile 2.4 plus arasındaki fark nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.