5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Home Uygulamasını Tarayıcıdan Açmak

Eve Xiaomi'nin aydınlatma, süpürge ve güvenlik sistemi gibi çok sayıda çevre birimini kullanyorum ve kendimce sensörler ve senaryolar üzerinden bir ekosistem yarattım. Ama Xiamoi mi home uygulamasını da bir o kadar beğenmiyorum ve bilgisayar başındayken telefon ile bu uygulamayı açıp da uzaktan evi kontrol etmek yerine varsa tarayıcı üzerinden mesela kameramı görüntülemek istiyorum.

Xiaomi'nin tarayıcı üzerinde evdeki ekosisteme bağlanabilmeyi sağlayan ve yine kullanıcı adım ve parolamla girebileceğim bir arayüzü var mı? Google Play'de Xiaomi mi home dışında da xiaomi cihazlara ek özellikler eklemek için geliştirilmiş farklı uygulamalar da gördüğüm için xiaomi'nin bir api vererek bu gibi 3. parti uygulamaların geliştirilmesini desteklediğini farzederek bu soruyu soruyorum, farklı uygulamalar da varsa bu işlevleri sağlayan farklı web uygulamalarının da olması gerekmez mi?

araratzh

24.09.2020 12:14

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Home Uygulamasını Tarayıcıdan Açmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.