5.00 / 1 oy

RGB Floresan Lamba Nereden Bulabilirim?

Mutfak tezgahını üstten aydınlattığım bir floresan lamba kullanıyorum ama hem lamba uzun olduğu için ortadan sarkarak kötü bir görünüm oluşturuyor, hem de verdiği ışık çok yetersiz. Muhtemelen watt cinsinden elektrik tüketimi de çok fazladır ama anlamadığım için o değerlere bakamıyorum. Bunun yerine uzun ve farklı renkler verebilen (mümkünse uzaktan kumandası da olan) bir rgb floresan aydınlatma takmak istiyorum.

Eğer şerit led döşemek daha mantıklı derseniz dışarıdan şeritler görünmeyecek şekilde böyle bir uygulama da düşünebilirim. Ama sadece floresan ampul olarak farklı renkler verebilen bir ürün varsa önce mevcut sarı floresan ampulü çıkartarak bir denemek isterim. İnternette neon türü floresanlar var ama onlar da tek bir renk veriyorlarmış ve muhtemelen elektrik tüketimleri de fazladır. Bu yüzden led teknolojisi olan bir ürün önerebilirseniz çok sevinirim.

eliff

21.10.2020 11:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
RGB Floresan Lamba Nereden Bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.