5.00 / 1 oy

İnternetten Nereden Yaş Ceviz Satın Alabilirim?

Cevize karşı özel bir ilgim olmasa da Ağustos sonlarında 2-3 hafta cevizlerin henüz yaş oldukları dönemde ceviz yemeyi çok severim ama bunun için de ancak ceviz ağacı olan bir eş dost arkadaş denk gelmesi gerekiyor. Marketlerde ve manavlarda da muhtemelen benim gibi müdavimleri pek olmadığı için yaş ceviz hiç satılmıyor. Bu yıl internetten yaş ceviz sipariş verebilir miyim diye düşünmeye başladım, internet sitesinden ziyade kendi bahçelerindeki cevizi satan iki instagram hesabı buldum ve ufak birer alışveriş yaparak ilk kez deneyeceğim. Benim bilmediğim ama sizin daha önce yaş ceviz alışverişi yaptığınız bir internet sitesi var mı diye yine sormak istedim, yoksa artık ben kendi alışveriş tecrübelerimi yazacağım. Cevizin türü ya da cinsi konusunda yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim, sadece cevizin ilk olgunlaştığında ıslak ve sütlü gibi olan tadını seviyorum o kadar.

kc1135

05.08.2020 22:53

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 23 Mart 2022 12:17
    3

    instagram'da ceviz bahçelerine ait hesaplar var, mevsimi geldiğinde (temmuz erken ama ağustos ya da eylül olabilir belki) bu ceviz bahçelerinden size en yakın olan ile iletişime geçerek yaş ceviz sipariş edebilirsiniz. bunun haricinde marketlerden ya da manavlardan temin edebilmeniz çok zor

  • 23 Mart 2022 14:44
  • 23 Mart 2022 16:54

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İnternetten Nereden Yaş Ceviz Satın Alabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.