5.00 / 1 oy

külotlu çorabın kaçması nasıl önlenir?

Yazın ince külotlu çorap çok tercih edilmese de geriye kalan tüm mevsimlerde kadınların gözdesi, kurtarıcısıdır. Erkeklerin merak ettiği konuların başında özellikle kış aylarında üşüdüğümüz halde neden ince çorap giydiğimiz gelse de buradan bu merakı gidermek için söyleyebilirim ki ince külotlu çorap giydiğimizde bir şekilde üşümüyoruz, belki bacağı sıkıca sardığı için olabilir. 

Her neyse asıl konumuz bu çorapların bazen sağa sola takılıp bazense daha giyerken tırnağımıza takılması sebeiyle kaçması. Ayak tırnakları uzun olduğunda özellikle baş parmak tarafının yırtıldığı çok oluyordu fakat şimdi parmak kısmı daha dayanıklı çoraplar üretiliyor sanırım bu sorunum ortadan kalktı. Eğer kaçığı daha küçükken fark edebilirsem şeffaf oje ile durdurabiliyorum fakat bazen öyle bir yerden kaçıyor ki çorap en görünen kısım ve belli ki büyüyüp gidecek, işte bu noktada çorap kaçığını önlemenin ya da büyüyüp gitmesinin bir çözümü var mı? Bazı arkadaşlar uhu sürdüğünü söylemiş fakat hem uhuyu bulmak her zaman mümkün değil hem de cilde temas etmesi sorun yaratmaz mı uhunun? 

Bir yerde çorap giyince üzerine saç spreyi sıkılınca çorabın kaçmasının önüne geçildiğini okudum fakat bu yöntem de açıkçası çok uçuk ve maliyetli geldi, onun yerine yanında yedek çorap taşı daha iyi. Çorabın kaçmaması için ya da kaçtığı zaman yaptığınız işlemlerden işte bu dedikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.  

 

kuzu

15.12.2020 09:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
külotlu çorabın kaçması nasıl önlenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.