5.00 / 1 oy

İnternetten Nereden Günlük Süt Sipariş Edebilirim?

Ankara'da olanlar bilirler, AOÇ'nin günlük sütleri Türkiye'de bulup bulabileceğiniz en lezzetli günlük sütlerdir ve çoğu marketten de temin edilebilirler. Yıllardan beri tadının neredeyse hiç değişmediğini bile söyleyebilirim, hala da çok severim.

Pandemi döneminde kapıcımız artık sabahları ekmek, gazete ve süt servisi yapmıyor. Gazete ve ekmek zaten almıyorum ama günlük süt almak için artık sürekli olarak her gün markete uğramak durumunda kalıyorum. İnternette bu kadar eve sipariş getiren uygulama var ama hiçbirisinde AOÇ'nin günlük sütünü ürünler arasında bulamadım. İstegelsin, getir gibi uygulamaların içinde farklı günlük sütler var ama AOÇ'nin sütünü göremedim. Şok Market ve Migros Hemen de bir saat içerisinde sipariş getirdikleri için onların da uygulamalarında arattım ama onlarda da bulamadım.

Atatürk Orman Çiftliği'nin günlük sütlerini internetten sipariş verebileceğim bir uygulama ya da market arıyorum, bilenler ve kullananlar lütfen yazabilirlerse çok sevinirim.

 

Filiz06

19.10.2020 10:04

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İnternetten Nereden Günlük Süt Sipariş Edebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.