5.00 / 1 oy

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur? (2020)

Instagram'a artık çok fazla vaktimi almaya başladığı ve fark ettirmeden psikolojimi bozduğu için bir süre ara verme kararı aldım ama hesabımı tamamen silmek de istemediğim için dondurmak istedim. Instagram hesabını dondurmanın, tamamen silmekten farkı ise profilinizin geçici bir süre dışarıdan herkesin erişimine engellenmesi (gizlenmesi) ve daha önce yapmış olduğunuz tüm paylaşımların, yorumların ve beğenilerin aynen durması. İleride de dondurma işlemini kaldırmak istediğinizde Instagram'ı bıraktığınız yerden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Instagram Hesap Dondurma Linki 2020

Instagram hesabımı nasıl dondurabileceğimi google'dan araştırırken herkesin başlığına bu şekilde yazdığını görünce önce ne alaka anlamamıştım, ama meğerse Instagram hesabını dondurmak için Instagram özel bir sayfa açmış ve bu sayfanın linki de şu: instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Sonrasında Profil sayfanızdn profil düzenle'ye tıklayın ve açılan sayfada Hesabımı geçici olarak kapat seçeneğini seçin. Neden kapatmak istediğiniz sorusuna da ara vermek istiyorum diyerek ve şifrenizi yazarak Instagram hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz.

 

gizemlimerve

21.08.2020 06:26

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 24 Aralık 2021 08:06
    0

    boş işler, arzı kısarak talebi artırmak mı istiyorsunuz amaç nedir?

  • 22 Nisan 2022 20:36
    0

    bir süre ortalarda olmayayım da insanlar merak etsin beni çabası gibi geliyor bunlar bana, uygulamayı kaldırın kullanmak istemiyorsanız sonra canınız çekerse yine kurarsınız

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur? (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.