5.00 / 1 oy

Instagram'da takipten çıkartıldığında bildirim almak

Takibe takip yapanlardan değilim ama karşılıklı nezaket gereği takipleştiğim insanlar var instagram'da, haliyle takip ettiğim kişilerle beni takip eden kişi sayıları da birbirine oldukça yakın gidiyorlar. Ama ben kimseyi durduk yere takipten çıkartmazken toplam takipçi sayımın azaldığını fark ediyorum bazen ve sonra da beni kimin takipten çıkarttığını uzun uzun arayarak buluyorum ve ben de onu takipten çıkartıyorum.

Instagram konusunda çok sayıda ek uygulamadan ya da araçtan bahsediliyor ama zararlı programlar kullanmaktan çekindiğim için tüm bu araçların hiçbirisini kullanmadım bugüne kadar. Gerçek olmayan takipçi satan sitelerden de yine özenle uzak duruyorum ve bu tip uygulamaların faydadan çok zarar getireceğini düşünüyorum. Instagram kendi içindeki kullanıcılardan kimin gerçek kimin sahte heswp olduğunu çok iyi biliyordur ve öneri gibi özelliklerde de gerçek hesapları daha fazla paylaşıyordur diye düşünüyorum.

Bu soruda sormak istediğim soru ise birisi beni takipten çıkarttığında haberdar olmak istiyorum ve bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum. Örneğin takipçilerimden abc kişisi beni unfollow ettiği anda bana bildirim gelsin ve beni takipten çıkartan kişinin adı da yazsın ki ben de onu takipten çıkartabileyim istiyorum. Instagram'da böyle bir özellik var mı ya da bunu yapabilen ücretsiz ve güvenli bir insragram yönetim aracı tavsiye edebilir misiniz?

gonulcelen

15.12.2020 15:31

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 14 Eylül 2021 17:24
    4

    bu gibi işlemleri bildirim ile paylaşan uygulamalar ve servisler var sanırım ama instagram'da gerçek olmayan takipçi sayılarının bir artması ya da bir azalması ile ilgili bu kadar takıntılı olmasa keşke kimse. lise öğrencileri var mesela 20.000 kişi takip ediyor görünüyor. profiline bakıyorsun 3 tane uyduruktan fotoğraf koymuş. şimdi bu çocuğa bir firmanın sponsor olabilmesi sizce mümkün mü? belli ki takipçi sayılar gerçek değil, gerçek olmayan takip işleri ile bu kadar uğraşmayın özetle

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram'da takipten çıkartıldığında bildirim almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.