5.00 / 1 oy

Error 1020 Access denied Hatası Nedir ve Çözümü Nedir?

Bir internet sitesinin içeriklerini pinterest'ten görüyorum ama içine girmek için linke tıkladığımda Error 1020 Access denied Ray ID: xxx yazıları çıkıyor. Altındaki açıklama kısmında da What happened? This website is using a security service to protect itself from online attacks. diyor. ne saldırısı kardeşim, sitenin içindeki resimlere bakıp çıkıcam demek istiyorum ama nedense sanırım ya bir şekilde hata vermiş, ya da benim saldırgan olduğumu düşünüyor.

Bu ekranı gösteren Cloudfrlare, ekranı göstermesinin nedeni ise belirli IP aralıklarındaki adresleri engellemiş olmaları. İlginç olan ise, herhangi bir vpn kullanmadığım halde bu engellemeye maruz kalmam oldu. problemin çözümü ise opera gibi içinde dahili vpn servisi olan bir tarayıcıyı açmak ve vpn'i aktif hale getirdikten sonra aynı url'yi opera'da açmak.

VPN'siz cloudflare engellemesine maruz kaldığım internet sitesini opra VPN'i ile açabiliyor olmam çok mantıklı olmasa da çözümü için işe yaramış oldu, aynı hatayı alanlar ister opera, isterlerse de kullandıkları farklı vpn servisleri varsa onlarla aynı bağlantıyı açmayı deneyebilirler.

sercan21

19.09.2020 00:36

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Error 1020 Access denied Hatası Nedir ve Çözümü Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.