5.00 / 1 oy

İlanlara Kaporası Alınmıştır Yazan Emlakçıların Gerçek Amacı Nedir?

Sahibinden'de hazır faizler de düşmüşken bir ev bakayım ucuzundan yatırımlık diye bir açtım ki maşallah bütün ilanların balında kaporası alınmıştır ya da kaporası alındı ilginize teşekkürler minvalinde başlıklar yazıyor. Kusura bakmasın kimse ama yemezler, piyasayı hareketli göstermek ya da çok seri ev satıyormuş gibi kendi reklamını yapmak için ilanlara bu tür başlıklar koyan kişileri üşenmeden şikayet ediyorum. Eğer bir ilana konu olan bir ev ya da araba gerçekten satıldıysa ve kaporası alındıysa o ilan yayından kaldırılır, kaldırılmadan kaporası alınmıştır diye ilanda tutmaya devam etmek her türlü kötü niyetli olmak demektir. Bir de bazı ilanlarda gerçekten o fiyat etmez eşyalar var. 30 yaşında külüstür araba var mesela, adam 80.000 TL kaporası alındı yazmış, oldu canım kesin alınmıştır 😂 Hem ikinci otomobil sektörünü hem de emlak piyasasını kötü niyetli kişilerin baltalaması yüzünden insanlar internetten görecekleri ilanlara olan güvenleri ve sektöre duydukları itibarlarını kaybettiler, her kim yetkili merci ise bu konuda acil bir önlem alınması şart.

ercan cskn

13.06.2020 20:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Kasım 2021 01:46
    2

    sahibi olmadığı ya da daha önceden sattığı evleri ilanda gösteren emlakçıları da çok gördüğüm bildiğim için şaşırmıyorum bu gibi anlamsız hareketlere. bence en olası sebep, portfolyosunu kalabalık göstererek yeni dairelerle anlaşabilmek ve satıldı/kiralandı yazarak da kendini iyi bir emlakçı olarak sunabilmek. bu gibi hareketlere giren bir emlakçıya da kim neden nasıl güvenir orası da ayrı tartışma konusu.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İlanlara Kaporası Alınmıştır Yazan Emlakçıların Gerçek Amacı Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.