5.00 / 1 oy

İbo Show'a Kim Konuk Gelse İzlersiniz?

İbo Show bildiğimiz gibi yakın zamanda tekrar başladı ve bir şekilde tüm olumsuzluklara rağmen halen gündemde kalmayı da başarabiliyor. Arabesk kültürü benimsemeyen ve içinde beni de dahil olduğum çok sayıda insan hayatta bu saatten sonra oturup da İbo Show izlemem diyor, ama açıkçası ben televizyon izlemeyi bırakmış birisi olmama rağmen düzenli olarak izliyorum ve keyif de alıyorum. Amacın nedir derseniz sanırım konuklar çok kaliteli olduğu için ya da bana doksanları hatırlattığı için olabilir.

Hayatımda arabesk müzik dinlemişliğim yoktur ama muhabbet güzel olunca ya da doksanlardaki hatıralar anlatılınca oldukça keyifli bir program oluyor. İbrahim Tatlıses'i de sevsek de sevmesek de adam Türkiye'ye gelmiş en iyi seslerden birisi bunu kabul etmek gerekiyor. Mevcut sağlık durumuna rağmen adam halen şarkıları en tiz notalardan okumaya çalışmaya devam ediyor ve buna da bence saygı duymak gerekir.

Bu konuyu da meraktan açmak istedim, ben özellikle Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Fuat Güner hayranı olan birisi olarak Türk televizyon tarihinde belki hiç keyif almadığım kadar son programı severek seyrettim. Herkes Cem Yılmaz'dan çok komik espriler yapmasını bekliyordu ama ben adamın enerjisine ve her ortama ayak uydurabilmesine hayranım sanırım. Yirmili yaşlarında da benzer programlara katılmışlığı ve trollemişliği bile vardır. Peki bu saatten sonra kim katılsa izlemeye devam edersin derseniz açıkçası bu programı izlenir kılan unsurun konuklar olduğunu fark etmiş birisi olarak mesela Metin Akpınar, Şener Şen gibi oyuncular ya da Erkin Koray ve Cahit Berkay gibi aynı dönemin farklı bir tarafında yıldızlaşmış isimleri görmek isterim. Bu konuyu da yine benzer şekilde şu konuklar katılırsa izlerdim diyecek kişilerin görüşlerini merak ettiğim için açmak istedim.

erhanc

14.01.2021 18:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 14 Ocak 2021 19:01
    23

    Okan Bayülgen gelirse izleyebilirim mesela, 90'lara dair anlatacak hikayesi olan ve samimi bulduğum herkes olabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İbo Show'a Kim Konuk Gelse İzlersiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.