5.00 / 1 oy

Homend Dustrider 1217 12V Şarjlı Süpürge incelemesi

Araba için şarjlı el süpürgesi arama sürecim tüm hızıyla devam ediyor! İnternet yokken bir eşya alma deneyimimiz, bir mağazada mağaza çalışanının tavsiyelerine danışmak ve pahalı ile ucuz ürün arasında seçim yapmaktan ibaretti, sonuç olarak da alınan alet her türlü yıllarca kullanılırdı. Şimdi ise en az bütçe ile en doğru ve kaliteli ürünü almak bir optimizasyon problemine dönüşmüş durumda. İnternetten önce hangi ürünler var ona bakılıyor, teknik veriler ve çekim gücü, batarya ömrü, kim almış ne kadar memnun kalmış, ergonomisi nasıl, en ucuz garantili orijinal ürün nerede kaça satılıyor derken ben bir süpürge bile alamadım sonuç olarak. Şimdi de azalttığım seçenekler arasından alınabilir olarak değerlendirdiğim birkaç ürünün incelemelerini paylaşmak istiyorum. Almadığın ürünün incelemesini nasıl yaptın derseniz, arkadaşlarımdan ya da akrabalarımdan sahip oldukları ürünleri sorarak bu ürünlere sahip olanların evlerine zorla misafirliğe gittim ve hepsini tüm aksesuarlarıyla birlikte denedim. Homend Dustrider 1217 ürünü ile başlayalım.

Homend Dustrider 1217

Ürünün güncel fiyatı: 287 TL (hepsiburada)

Ürünün çekiş gücü 12V, yani fena değil seviyesinde diyebiiliriz. Ağzı geniş olduğu için dökülen saçılan ufak ya da az iri cisimleri çekebiliyor, kutusundan çıkan 3 farklı süpürme ucu da ulaşması zor yerleri süpürmenize yardımcı oluyor. Motor, ıslak ve kuru kullanım için uygun olarak tasarlanmış ama ıslak kullanımdan sonra toz haznesi temizliği biraz sorun. Bu yüzden kuru kullanım için ve mecbur kalındığında ıslak ufak temizlikler için diyebiliriz. Sonuç olarak hesaplı ve çekiş gücü nispeten güçlü bir şarjlı el süpürgesi arıyorsanız tavsiye edilebilir bir ürün.

Muammer Doğan

25.10.2019 00:06

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 7 Aralık 2021 19:28
    4

    bende de aynı durum var, daha önce satın aldığım bir ürünü daha pahalıya görünce sanki karlı bir alışveriş yapmışım gibi aptalca bir sevinç kaplıyor içimi. sanki bir daha hiçbir şeyer ihtiyacım olmayacak da mevcut fiyatlardan bir şey satın almayacakmışım gibi saçmalıyorum, ama sonra fiyatları daha da yükselecek diye şimdiki pahalı fiyatlar bile gözüme ucuz gelmeye başlıyor yine alıyorum :)

  • 7 Aralık 2021 08:03
    3

    şimdi 287 TL'ye süpürge bulabileceğimi bilsem ne olduğuna bile balmadan gözüm kapalı satın alırım muhtemelen. el gırgırları bile yaklaşık olarak o fiyat seviyelerine satılıyor ki geçtiğimin 2 yıl içinde satın aldığım tüm ürünlere şimdi iyi ki almışım diyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Homend Dustrider 1217 12V Şarjlı Süpürge incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.