5.00 / 1 oy

Erkek Boxer için Hangi Markanın Ürünlerini Tavsiye Edersiniz?

En son yaklaşık beş yıl önce toplu olarak kiğılı'dan boxer satın almıştım, beş yılda artık yıpranmalar ve bollaşmalar başladığı için boxer çekmecemi yenilemek istiyorum. Evden çıkmadan internetten sipariş vereceğim için markaların ürettikleri boxer'ların kumaşlarını elleme ya da lastiklerinin kalitesine bakabilme şansım maalesef yok. Tarz olarak desenleri benim için çok önemli değil, nasıl olsa kimseye gösterecek halim yok :) Ama önünde tek düğmesi olan (kapalı olmayan), çok sıkı olmayan (belde lastik izi çıkartmayan) ama dışarıdan da bakıldığında kot pantolonun ya da kanvas pantolonu altında belli olmayan boxer'lar arıyorum. Terletmemesi de çok önemli, kumaşı hafif naylonumsu olanlar maalesef hem çok terletiyorlar, hem de saatlerce bu teri üzerinde tutup pişik olmaya kadar süren sıkıntılı bir süreç başlatabiliyorlar.

Kiğılı halen boxer üretiyormuş, denemek için 1-2 sipariş vereceğim yine eskisi gibi kaliteli ürünler üretiyorlar mı diye. Tchibo'nun da boxer'ları hoşuma gitti internetten görebildğim kadarıyla, LCWaikiki'nin de ürünleri çok hesaplı olduğu için bir parti de buradan sipariş vereceğim. Başka boxer'larını tavsiye edeceğiniz erkek giyim markası varsa yazabilir misiniz?

 

sonberber

13.10.2020 10:41

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erkek Boxer için Hangi Markanın Ürünlerini Tavsiye Edersiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.