5.00 / 1 oy

internetten toplu olarak alındığında hesaplı olan ürünler neler?

Migros sanal marketten yüklü miktarda yedigün siparişi verdim ben mesela, taşıyan çocuğa da kendime sövdürtmemek için iyi sayılabilecek bir bahşiş verdim ve bütün kış bir daha marketten içecek taşıma ya da akşam yemeğine içecek var mı diye merak etme derdi kalmamış oldu. Önceki hafta tuvalet kağıtları hepsburada'da çok hesaplıydı ama sadece bir tane alabildim. Şimdi de evde bulunsun nasıl olsa bozulmaz etmez diye spagetti filiz makarnalara bakıyorum. 5 adeti 17.75 TL, tanesi 3.55 TL'ye gelmiş oluyor. Ama carrefour'da tanesi zaten 2.03 TL'ye satıldığı için almak çok mantıklı gelmedi bana. Deodorantlar da fiyatları sürekli artan ama açılmadıklarında evde bozulmayan temel ihtiyaç ürünlerinden. Bunlar gibi topluca internetten sipariş verildiğinde daha mantıklı ya da ucuz olduğunu bildiğiniz ürün grupları var mıdır, varsa nelerdir?

iremyağmur

01.12.2019 21:54

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 5 Aralık 2020 22:02
    0

    Büyük marketlerin uygulamış olduğu kampanyaları takip ederseniz birçok üründe toplu alımlarda daha uygun fiyatlı bulabileceğinizi görebilirsiniz. Özellikle indirim günlerinde diğer firmalarla yarışma içine girmeleri sizin için daha avantajlı olabilir. Canınız sıkıldığında takip edin derim. 

  • 29 Aralık 2021 16:56
    0

    getir'de güzel kampanyalar çıkıyor, üzellikle getir büyük'te çıkan kampanyaları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. tıraş bıçağı misal biraz pahalı gibi olsa bile indirimi uyguladığınızda piyasadaki en ucuz yerden bile daha hesaplı duruma geliyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
internetten toplu olarak alındığında hesaplı olan ürünler neler?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.