5.00 / 1 oy

Hediye Dolma Kalem Tavsiyesi (1000 TL'ye Kadar)

Arkadaşlar merhaba, dolmakalem koleksiyonu olduğunu bildiğim bir arkadaşıma doğumgününde hediye olarak dolma kalem almak istiyorum ama ben dolmakalemden hiç anlayan birisi olmadığım için 1000 TL bütçe ile satın alabileceğim en kaliteli dolmakalem nedir bilmiyorum ve bilen arkadaşların yardımını rica ediyorum.

Dolma kalem fiyatlarından o kadar haberim yoktu ki ben 1000 TL'ye kalemin kralını alırım diye beklerken meğerse asıl dünyaca ünlü dolma kalem markalarının en ucuz ürünlerini bile satın alamıyormuşum. Bildiğim tek dolma kalem markası olan Mont Blanc marka dolma kalemler 4.000 TL'den başlıyormuş. 780 TL'ye Pelikan M150 dolma kalem buldum ama almış olmak için dolma kalem almış gibi hissetmemek için bu da içime sinmedi. 1000 TL dediğimiz para neredeyse asgari ücretin yarısı ama eli yüzü düzgün bir dolma kalem bile alınamıyormuş meğerse bu paraya.

Yine de dolma kalem konusunda bilgi sahibi arkadaşların bu bütçe ile satın alabileceğim en kaliteli dolma kalem konusunda önerilerine ihtiyacım var. Marka, model ve fiyat olarak yönlendirebilirlerse benim için faydalı olur.

senol

11.11.2020 07:53

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Kasım 2021 09:43
    1

    100 tl'ye dolma kalem hediye etmek önce çok bohem gibi gelmişti ama sonra uyduruk hediyelerin fiyat seviyesinin 100-200 TL'lere düştüklerini anımsayınca en azından ömürlük bir hediye olduğunu fark ettim. aldığı dolma kalemin değerini bilen birisi için kesinlikle çok doğru bir hediye seçimi, ama bilmeyen birisine verirseniz kalem diyerek ya kenara atar ya da oynasın resim yapsın diye çocuğuna falan verir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hediye Dolma Kalem Tavsiyesi (1000 TL'ye Kadar)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.