5.00 / 1 oy

"livashop" ile "livapastacılık" aynı mı?

Ankara'nın köklü pastanelerinden biridir Liva Pastanesi. Kalitesini bozmamakla birlikte ürün çeşitliliğini de her geçen gün arttırmakta üstüne bir de yemek kısmını da ekleyince tüm günü Liva'da geçirebileceğiniz bir yer yapmakta. Özellikle seçtikleri lokasyonların da Liva'nın seçilmesinde  etkili olduğunu düşünüyorum. 

Covid-19 Salgınının başlamasıyla yasaklar daha gelmeden dışarıda, restoranlarda ve kafelerde vakit geçirmeyi bırakmıştım. Dolayısıyla canım çektiğinde eve sipariş verme yöntemine iyice alışır oldum. Yine böyle bir günde Liva pastanesinden sipariş vermek için internette aratırken karşıma iki farklı internet adresi çıktı. İkisine de göz gezdirdiğimde aynı ürünler olduğu gibi farklı ürünlerin de olduğunu gördüm. Hatta aynı isim, aynı görsele sahip pastaların fiyatlarının farklı olması beni şaşırttı. Bu kadar fiyat farkının sadece adres farklılığından olduğunu düşünmüyorum. Merak ediyorum pastaları yapan kişilerin farklı olup olmadığını? Tat farkı çok var mı merak ediyorum. Eğer pastanenin içinde üretim yapılmıyor da belli bir fabrikadan toplu olarak şubelere dağıtılıyorsa pastaların tek elden çıktığı düşüncesiyle tatlarında bir farklılık olmaması beklenir. Lakin şubeler farklıysa elbette tat ve çeşitlilikte farklılık olacaktır. Yine de tüm bunlar insanların aklının karışmasına engel değil. 

Her iki adresten de sipariş veren oldu mu? Ürünlerin kalitesi ve tatları aynı mı? Yoksa bilmemiz gereken detaylar var mı

oya

01.12.2020 04:11

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.