5.00 / 1 oy

GP marka şarjlı piller nasıl?

Fotoğraf makinesinin harici flaşında kullanmak için şarj edilebilir pillere bakıyorum. GP marka ürünler diğer şarj edilebilir pil markalarına göre fark edilir derecede daha ucuzlar, sitelerdeki ürün yorumları da çoğunlukla oldukça pozitif yönde. GP marka şarjlı pil alıp da kullanan ve bir problem yaşayan var mı? AA pil alacağım ben ama iyi derseniz evde bulunsun diye AAA pil de alabilirim, 4+2 olmak üzere 6 tane satıyorlar zaten, birkaç kutu alsam kumandalarda ve aletlerde yıllarca işimi görür diye düşünüyorum.

pelin

02.12.2019 08:55

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 5 Aralık 2021 00:37
  2

  kendi deneyimlerime göre hem kaliteli, hem duracell kadar olmasa da uzun ömürlü ve elbette hesaplı. zamanla enerjilerini kaybetmeyeceklerini bilsem topluca alıp yıllarca pil alma ihtiyacımı sonlandırmak istiyorum ama ortam sıcaklığı vb. etkenlerle pillerin enerjilerini kaybettiklerini okuduğum için lazım oldukça satın alıyorum (çok pil tüketen elektrikli el aletleri için de şarjlı pil aldım)

 • 8 Nisan 2022 05:51
  1

  evdeki kalem pille çalışan akıllı tartı, baharat öğütücü vb cihazlarda gp marka şarjlı piller kullanıyorum ve son derece de memnunum. alırken de çok hesaplı olarak almıştım, birkaç kere şarj ettim ve verimlilik azalması gibi bir durum şimdilik yok

 • 8 Nisan 2022 23:27
 • 8 Haziran 2022 22:17
  0

  fiuay/performans olarak gayet mantıklı bir seçim, ben de bulabildiğim boyutlarda genellikle gp alıyorum artık

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
GP marka şarjlı piller nasıl?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.