5.00 / 1 oy

Google News Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yıllar önce ilk zamanlarında google news'a başvuru yaptığımı hatırlıyorum ve ret yemiştim. O zamanlar google news için kabul şartları çok sertti ve kendi platformlarım da bu yeterlilikleri karşılayamamıştı. Şimdi kendi google news akışımdan artık çok alakasız sitelerin bile google news'ta görünür olduklarını görüyorum ve onlar girebiliyorsa artık benim de birçok sitem google news'a girebilir olmalı diye düşünüyorum.

Google news'a kayıt olma süreci, nasıl kayıt olunabileceği ve kayıt aşamasında nelere dikkat edilmesinin başvuru onayı olasılığını artıracağına dair yazar arkadaşların önerilerini bekliyorum. Bu işlemi yapan arkadaşlar sonuçlarını ve trafiğe olan yansımasını da paylaşabilirlerse çok sevinirim.

Bir de başvuru tekrarı konusunda bilgisi olanlar yine bilgi verebilirlerse çok sevinirim. Örneğin google news'a daha önce başvuru yapmış ve reddedilmiş siteler tekrar başvuru yapabiliyorlar mı? Başvuru sayısının artması herhangi bir şekilde olumsuz sonuçlara yol açıyor mu vb.

koroglu

08.02.2021 09:15

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google News Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.