5.00 / 1 oy

Google Chrome dropdown listesi açınca kitleniyor

Son Google Chrome güncellemesinden sonra açılır listelerde (select ya da dropdown list olarak geçiyor) Google Chome kitlenmeye başladı. Ekran donuyor ve hiçbir yere tıklanmıyor. Sonra sekmeyi kapatıp açınca düzeliyor ama dropdown'a tekrar basınca tekrar kitleniyor. İçinde öyle binlerce liste elemanı olsa hadi anlarım ama son güncellemeden sonra bir anda başlayınca anlam veremedim. Bugüne kadar aynu sayfalarda en ufak takılma yaşamışlığım bile yok.

İnternetten neler yapabilirim diye baktım ama tarayıcı geçmişinizi silin falan diyor, pek mantıklı gelmediği için denemedim. Acaba sayfa bir hata üretiyor olabilir mi diye geliştirici konsolunu da açtım ama sayfanın verdiği bir hata da yok. Chrome bir şekilde o liste açıldığında kitleniyor ve geri açılması da dakikalar sürüyor. Zaten birkaç kere deneyince tarayıcı çöküyor ve chrome beklesin mi yoksa kapatılsın mı diye uyarı çıkıyor.

Son google chrome güncellemesinden sonra yavaşlama ve çökme hataları alanlar ya da dropdown listelerinde yükleme sorunlarıyla karşılaşanlar problemlerini çözebilirlerse çözüm aşamalarını paylaşabilirler mi?

Editör editi: benzer yazılar için:

bkz: Mobil Chrome'da Son Kapatılan Sekmeleri Silmek

bkz: Google Chrome'un RAM Tüketimini Azaltmak

bkz: Google Chrome'da Sekme Rengi Değiştirmek

bkz: Mobil Chrome'da sekme gruplaması nasıl iptal edilir?

bkz: Google Chrome'da Adres Çubuğunu Alta Almak

bkz: Chrome'da adresin (url'nin) tamamını göstermek

afacan

19.03.2021 13:12

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google Chrome dropdown listesi açınca kitleniyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.