5.00 / 1 oy

Gmail'e gelen en eski (ilk) maili bulmak

Gmail hesabımı 10 yılı aşkın süredir kullanıyorum, yakın zamanda soru olarak burada da paylaştığım bir ihtiyaç nedeniyle eski maillere bakmak ve bazılarını da meraktan okumak durumunda kaldım. Sonra gelen cevaptan sonra gmail'de çok sayıda mail ile uğraşmanın arama çıbuğu komutları sayesinde çok pratik çözümleri olduğunu öğrenmiş oldum ve böylece yeni şeyleri de merak edebilir hale geldim. Acaba benzer arama sorgularıyla gmail hesabıma gelen ilk mail hangisi onu da bulabilir miyim? :)

safakkrts

28.07.2019 20:34

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 28 Temmuz 2019 22:36
  35

  Sorgu her şey değildir, bazen ihtiyaçlarınızı düğmelere basarak da çözebilirsiniz :)

  Gmail'de sağ üstte xxx satırdan 1-100 arası yazan yere tıklayın ve en eski seçeneğini seçin. Böylece gmail maillerinizi eskiden yeniye sıralamış olur. Ama dikkat o kadar nostalji ağır gelebilir :)

  Not: Bende 1 Mayıs 2006'dan önceki mailler görüntülenmedi, muhtemelen gmail toptan bir temizlik yapmıştır belirli bir yılın üzerinde eski olan maillere

 • 5 Kasım 2021 06:19
  3

  eski mailler sürekli olarak silindiği için arşivlemediğiniz tüm mailler de zamanla siliniyor. 10 yıl önce satın aldığım bir ürünü acaba ne kadara satın almıştım diye maillere bakmak istediğimde gmail'deki en eski maillerin 2014 yılına ait olduğunu fark ettim. öncesi artık yok yani..

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Gmail'e gelen en eski (ilk) maili bulmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.