5.00 / 1 oy

Gibir.Net Yorumları ve Şikayetleri

Bulunduğum yerde fiber altyapısı olmadığı için yıllardan beri çeşitli internet servis sağlayıcılarla vasat bir adsl hizmeti alıyorum. Akıcı bir şekilde 4K televizyon yayını ya da online oyun oynama deneyimi falan mümkün değil, full hd yayında takılmadan izleyebiliyorsam iyi diyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gibir.net firmasının altyapı testini gibir.net.tr adresinden yaptım. Altyapı türü olarak VDSL2 görünüyor ve boş port da olduğu yazıyor. Hız olarak bildiğim kadarıyla 16 mbps hız kullanıyorum, gibir.net ise 40 mbps'ye kadar maksimum hıza ulaşabileceğimi söylüyor.

gibir test

İnternette gibir.net'in türk telekom altyapısını kullanmasına rağmen diğer servis sağlayıcılardan daha yüksek bir hız verdiği yorumlarını gördüm. Acaba yeni bir servis sağlayıcı oldukları için boş portların çokluğundan mıdır yoksa farklı bir teknoloji ile altyapıyı güçlendiriyor olabilirler mi? Açıkçası denemek istiyorum ama önce birilerinin bana ben kullanıyorum ve çok memnunum demesini bekliyorum sanırım..

Bu başlığı gibir.net kullanıcılarının deneyimlerini öğrenebilmek amacıyla açıyorum. Tavsiye ederler mi, şikayetleri nelerdir ya da aldıkları hizmetleri yorum olarak yazabilirlerse herkes için çok faydalı olur.

zoombi

13.11.2020 10:48

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Gibir.Net Yorumları ve Şikayetleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.